Caisteczka! Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka cookies

facebook

ZSS Lipnica Dolna Logo

JASIONKA - SPOTKANIE SZKÓŁ PAPIESKICH

« Aktualności 216 29 stycznia 2019

JASIONKA - SPOTKANIE SZKÓŁ PAPIESKICH

Życzeniem ks. biskupa Ordynariusza Jana Wątroby było zawiązanie Wspólnoty Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Diecezji Rzeszowskiej. W związku z tym 29 stycznia br. delegacja naszej szkoły w składzie: pani dyrektor Urszula Chochół, pan Tomasz Kaszycki i pani katechetka Alicja Krajewska, udała się do Jasionki koło Rzeszowa na spotkanie opłatkowe. Zaproszono 34 szkoły, a z 20-stu z nich przybyli przedstawiciele. Spotkaniu przewodniczył ks. biskup Ordynariusz, który skierował do zebranych słowo oraz udzielił błogosławieństwa. Następnie zabrała głos pani Małgorzata Rauch, Podkarpacki Kurator Oświaty. Po zawiązaniu wspólnoty, na tle pięknej dekoracji można było obejrzeć Jasełka przygotowane przez uczniów ze Szkoły Podstawowej w Jasionce i posłuchać kolęd w wykonaniu chórku. Na zakończenie wszyscy przełamali się opłatkiem i składali sobie życzenia. W tym uroczystym spotkaniu uczestniczyło około 100 osób. Celem Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Diecezji Rzeszowskiej jest okazywanie przywiązania do religii, tradycji chrześcijańskiej i wartości głoszonych przez naszego Patrona, propagowanie jego nauczania, a także organizowanie różnych spotkań, konkursów, odczytów i uroczystości podczas których będzie nas łączył św. Jan Paweł II. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w spotkaniu oraz że należymy do wspólnoty szkół papieskich.

 

Godziny lekcyjne

800 - 845

850 - 935

940 - 1025

1045 - 1130

1135 - 1220

1225 - 1310

1315 - 1400

1405 - 1450

Logo BIP

Logo BIP

odzina szkol